Оқушылардың жеткен жетістіктері

Автор: admin2 от 30-11-2016, 06:43, посмотрело: 0

Аудандық пәндік олимпиада жүлдегерлері:

Оқушылардың  жеткен жетістіктері

Қалалық пәндік олимпиада жүлдегерлері:

Оқушылардың  жеткен жетістіктері

Қалалық ғылыми жоба жүлдегерлері:

Оқушылардың  жеткен жетістіктері

Қалалық « Абай оқулары» жеңімпазы:

Оқушылардың  жеткен жетістіктері

Орыс тілі пәнінен « Мой любимый учитель» атты қалалық шығарма сайысында 8-сынып оқушысы Тойшибекова Жанель Аманкелдықызы
ІІ орын иеленді. (Жетекшісі Назарбаева Ж.Е.)
М. Базарбаевтың туған күніне арналған іс-шарада гимназияның дарынды оқушылары 3 «А» сынып оқушысы Амангелді Шолпан, 11 «А» сынып оқушысы Асқар Дінмұхаммед, 7«А» сынып оқушысы Омаров Ерлан
М. Базарбаевтың туған күніне арналған степендиасымен марапатталды.
Қалалық Төтенше жағдайлар Департаменті, қалалық жас натуралистер станциясының ұйымдастыруымен өткен қалалық « Жас құтқарушы» әскери спорттық ойынында гимназия командасы 10- сынып оқушылары ІІІ орынға және жеңімпаз кубогіне иеленді. Жетекшісі: Божанова Акмарал Мелияновна
.

Республикалық олимпиада жүлдегерлері:

2016 жылы Алматы қаласында өткен ағылшын тілі пәнінен әл- Фараби Республикалық олимпиадасында 11-сынып оқушысы Медетбек Сымбат ІІ орын иеленіп, Алматы қаласы Әкімінің “Үркер” алтын төс белгісімен марапатталды. Жетекшісі: Жуманова Галия Алгожаевна.
Республикалық кешенді «Сардар» олимпиадасында 11А сынып оқушысы Әділжан Ақарыс Ұланұлы І орынға иеленді . Жетекшісі: Оспанкулов Ақылбек Жусипбекович
Қазақстан тарихы пәнінен Республикалық олимпиадасында 11- сынып оқушысы Нурмұха Айтолкын Тоққожақызы Құрмет грамотасымен марапатталып,сертификат иеленді. Жетекшісі: Калмуратова Лиза Базарбековна.
Жыл сайын гимназияның 1-9 сынып оқушылары «Ақбота», «Кенгуру», «British Bulldog» Халықаралық интеллектуалды марафондарына қатысып, жүлделі орындар иеленді.
Оқушылардың ғылыми жобада жеткен жетістіктері:

Алматы қаласында өткен Халықаралық ғылыми жоба сайысында қолданбалы математика секциясы бойынша 11-сынып оқушысы Асқар Дінмұхаммед Асқарұлы І орынға( Жетекшісі: Жексембаева Кенжегуль Жумановна), Байқоңыр қаласында өткен Халықаралық ғылыми жоба сайысында биология секциясы бойынша 11-сынып оқушысы Қуандық Ақмарал, 10-сынып оқушысы Бейсенова Дана ІІІ орынға (Жетекшісі: Қырғызбаева Ләйлә Әбділдақызы) .
Кореяда (Дэйджон) өткен Халықаралық « Жас ғалым» ғылыми жоба сайысында құқықтану негіздері секциясы бойынша 10- сынып оқушысы Алибекова Аяна Азаматовна ІІІ орынға иеленді. ( Жетекшілері :Касымова А.К., Махаева А.Ш.)

Өнер байқауларының нәтижесі:

Спорттық жарыс жетістіктері:

Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған кеш

Автор: admin2 от 23-11-2016, 08:35, посмотрело: 0

0 Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университетінің тарих, археология және этнология факультетінің студенттері мен оқытушыларымен бірге "Қазақ хандығының 550 жылдығына" арналған кеш өтті.

Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған кеш

Гимназия тарихы

Автор: admin2 от 23-11-2016, 07:36, посмотрело: 0

0 1989 жылы №138 қазақ орта мектебі болып ашылып, 1994 жылы №138 гуманитарлық-өнер лицейі, 1998 жылы Мүсілім Базарбаев атындағы №138 гуманитарлық-өнер гимназиясы деп аталды, ал 2008 жылы Мүсілім Базарбаев атындағы №138 гимназия статусын алды.
Гимназия тарихы